TCME108M004R0006 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 25
Datablad
1000 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 6mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCME108M004R0006
DigiKeys varenummer
478-10005-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCME108M004R0006
Beskrivelse
CAP TANT POLY 1000UF 4V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6mOhm @ 100kHz
Producenter
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
1000 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
4 V