TCJY477M004R0050 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 9.805
Datablad
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJY477M004R0050
DigiKeys varenummer
478-9517-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCJY477M004R0050
Beskrivelse
CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
470 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
4 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz