TCJY477M002R0040E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 737
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 1.000
Datablad
På lager: 556
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCJY477M002R0040E
DigiKeys varenummer
TCJY477M002R0040E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCJY477M002R0040E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
470 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
2.5 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm @ 100kHz