TCJY477M002R0025 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 4.000
Datablad
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJY477M002R0025
DigiKeys varenummer
478-9514-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCJY477M002R0025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
470 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
2.5 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz