TCJY476M020R0070
DigiKeys varenummer
478-6947-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-6947-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-6947-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCJY476M020R0070
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TCJY476M020R0070 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz