TCJY337M006R0050E
DigiKeys varenummer
478-13357-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-13357-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-13357-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCJY337M006R0050E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
KYOCERA AVX
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz