TCJY157M016R0050E
DigiKeys varenummer
478-13347-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-13347-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-13347-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCJY157M016R0050E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 150UF 16V 2917
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz