TCJX476M020R0070E
DigiKeys varenummer
478-13338-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-13338-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-13338-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCJX476M020R0070E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz