TCJU107M025R0070E
DigiKeys varenummer
478-12409-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-12409-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-12409-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCJU107M025R0070E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 25V 2924
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2924 (7361 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,240" B (7,30mm x 6,10mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
U
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz