TCJE156M050R0070E er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
15 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz