TCJD477M004R0015E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 1.281
Datablad
KEMET
KEMET
Vishay Sprague
På lager: 500
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 15mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCJD477M004R0015E
DigiKeys varenummer
478-TCJD477M004R0015ETR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TCJD477M004R0015ECT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TCJD477M004R0015EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCJD477M004R0015E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
470 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
4 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15mOhm @ 100kHz