TCJB226M025R0150E | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TCJB226M025R0150E |
Beskrivelse | CAP TANT POLY 22UF 25V 1210 |
Producentens standard leveringstid | 32 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk), 1210 150mOhm @ 100kHz |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TCJB226M025R0150E Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Producenter KYOCERA AVX | Levetid @ temp. 2000 timer @ 105°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1411 (3528 metrisk), 1210 |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm) |
Kapacitans 22 µF | Højde - Monteret (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Tolerance ±20% | Producents størrelseskode B |
Spænding - Nominel 25 V | Funktioner Universal |
Type Formstøbt | Grundlæggende varenummer |
ESR (ækvivalent seriemodstand) 150mOhm @ 100kHz |