TCJA686M002R0250E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 1206 (3216 metrisk) 250mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCJA686M002R0250E
DigiKeys varenummer
TCJA686M002R0250E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCJA686M002R0250E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 68UF 2.5V 1206
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
68 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
2.5 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
250mOhm @ 100kHz