TCJA106M025R0150 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 3.569
Datablad
KEMET
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 1206 (3216 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.