TAJY336K025RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KYOCERA AVX
På lager: 1.125
KYOCERA AVX
På lager: 2.421
Datablad
På lager: 1
På lager: 266
På lager: 281
Vishay Sprague
På lager: 276
Vishay Sprague
På lager: 461
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJY336K025RNJ
DigiKeys varenummer
TAJY336K025RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJY336K025RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 25V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJY336K025RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V