TAJY156M025RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 796
Datablad
Similar
På lager: 0
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
På lager: 48
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJY156M025RNJ
DigiKeys varenummer
TAJY156M025RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJY156M025RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 25V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJY156M025RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
25 V