TAJX157K006RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 717
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Vishay Sprague
På lager: 477
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
På lager: 621
På lager: 858
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJX157K006RNJ
DigiKeys varenummer
TAJX157K006RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJX157K006RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJX157K006RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
6.3 V