TAJW476K004RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2312 (6032 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJW476K004RNJ
DigiKeys varenummer
TAJW476K004RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJW476K004RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 4V 2312
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJW476K004RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
4 V