TAJW336M016RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 9.563
KYOCERA AVX
På lager: 955
Datablad
Similar
På lager: 0
KEMET
På lager: 780
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2312 (6032 metrisk) 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJW336M016RNJ
DigiKeys varenummer
TAJW336M016RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJW336M016RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 16V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJW336M016RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
16 V