TAJW157M004RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
Vishay Sprague
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2312 (6032 metrisk) 1,3Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJW157M004RNJ
DigiKeys varenummer
TAJW157M004RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJW157M004RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 20% 4V 2312
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJW157M004RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,3Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
4 V