TAJT474M035RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Vishay Sprague
Vishay Sprague
0.47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1411 (3528 metrisk), 1210 10Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJT474M035RNJ
DigiKeys varenummer
TAJT474M035RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJT474M035RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 0.47UF 20% 35V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJT474M035RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
35 V