TAJT226K004RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 1411 (3528 metrisk), 1210 1,9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJT226K004RNJ
DigiKeys varenummer
TAJT226K004RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJT226K004RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 4V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJT226K004RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,9Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
4 V