TAJT106K006HNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 26.955
Datablad
Similar
Vishay Sprague
KEMET
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk), 1210 4Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJT106K006HNJ
DigiKeys varenummer
TAJT106K006HNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJT106K006HNJ
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJT106K006HNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
6.3 V