TAJR334M020RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 9.490
Datablad
0.33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 0805 (2012 metrisk) 25Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJR334M020RNJ
DigiKeys varenummer
TAJR334M020RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJR334M020RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 0.33UF 20% 20V 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJR334M020RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,051" B (2,05mm x 1,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
20 V