TAJR105K025RNJ
DigiKeys varenummer
478-8928-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-8928-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-8928-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJR105K025RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 25V 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 0805 (2012 metrisk) 8Ohm
EDA/CAD-modeller
TAJR105K025RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,051" B (2,05mm x 1,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
25 V