TAJR105K016RNJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 0805 (2012 metrisk) 20Ohm