TAJF336M025RNJ
DigiKeys varenummer
478-TAJF336M025RNJTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TAJF336M025RNJCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TAJF336M025RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJF336M025RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 25V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 900mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJF336M025RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
25 V