TAJE687K004RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 3.568
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 826
Direkte
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
På lager: 536
680 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJE687K004RNJ
DigiKeys varenummer
TAJE687K004RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJE687K004RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJE687K004RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
4 V