TAJE477K010HNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 5.924
Datablad
470 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJE477K010HNJ
DigiKeys varenummer
478-TAJE477K010HNJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJE477K010HNJ
Beskrivelse
CAP TANT 470UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJE477K010HNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
10 V