TAJE477K004RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 50
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 12
Datablad
Similar
På lager: 0
På lager: 0
Direkte
Vishay Sprague
Opgradering
Vishay Sprague
470 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJE477K004RNJ
DigiKeys varenummer
478-3271-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJE477K004RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 470UF 10% 4V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJE477K004RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
4 V