TAJD685K050RNJV
DigiKeys varenummer
478-TAJD685K050RNJVTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJD685K050RNJV
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 50V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
TAJD685K050RNJV Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
50 V