TAJD227M010RNJV
DigiKeys varenummer
478-TAJD227M010RNJVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TAJD227M010RNJVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TAJD227M010RNJVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJD227M010RNJV
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJD227M010RNJV Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
10 V