TAJD226M020RNJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
På lager: 926
På lager: 338
På lager: 659
På lager: 350
Similar
Similar
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm