TAJD226M016HNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 1,1Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJD226M016HNJ
DigiKeys varenummer
478-TAJD226M016HNJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJD226M016HNJ
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJD226M016HNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
16 V