TAJC685K050ANJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2312 (6032 metrisk) 1Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJC685K050ANJ
DigiKeys varenummer
478-TAJC685K050ANJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJC685K050ANJ
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 50V 2312
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJC685K050ANJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
50 V