TAJB475K020RNJ
DigiKeys varenummer
478-3887-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-3887-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-3887-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJB475K020RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1411
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk), 1210 3Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJB475K020RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
20 V