TAJB226K020KNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 663
Cal-Chip Electronics, Inc.
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 1,8Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJB226K020KNJ
DigiKeys varenummer
478-TAJB226K020KNJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJB226K020KNJ
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 20V 1411
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJB226K020KNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,8Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
20 V