TAJA106K010RNJ
DigiKeys varenummer
478-1654-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-1654-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-1654-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJA106K010RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 3Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJA106K010RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V