TACL474K010RTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Billede for TACL474K010RTA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TACL474K010RTA
DigiKeys varenummer
478-TACL474K010RTATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TACL474K010RTA
Beskrivelse
CAP TANT 0.47UF 10% 10V 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 0603 (1608 metrisk) 7,5Ohm @ 100kHz
Datablad
EDA/CAD-modeller
TACL474K010RTA Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
7,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Spænding - Nominel
10 V