TACK335K002QTA
DigiKeys varenummer
478-TACK335K002QTATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TACK335K002QTA
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 2V 0402
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 2 V 0402 (1005 metrisk) 15Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Spænding - Nominel
2 V