SV13CA103JAR
DigiKeys varenummer
478-5388-ND
Producenter
Producentens varenummer
SV13CA103JAR
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 630V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)