SR891C102KARTR1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 2.885
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Direkte
KEMET
KEMET
TDK
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR891C102KARTR1
DigiKeys varenummer
478-SR891C102KARTR1TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-SR891C102KARTR1CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SR891C102KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,215" L x 0,125" B (5,46mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)