SR592C223KARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 2.696
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 3.290
Datablad
På lager: 750
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.022 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR592C223KARTR1
DigiKeys varenummer
SR592C223KARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR592C223KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 200V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)