SR592A101JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 1.287
Datablad
KEMET
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
100 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR592A101JARTR1
DigiKeys varenummer
SR592A101JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR592A101JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 100PF 200V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)