SR591C102KARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR591C102KARTR1
DigiKeys varenummer
SR591C102KARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR591C102KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)