SR502C104MARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
På lager: 306
KEMET
På lager: 2
Similar
På lager: 91
0.1 µF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR502C104MARTR1
DigiKeys varenummer
SR502C104MARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR502C104MARTR1
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,500" L x 0,200" B (12,70mm x 5,08mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,560" (14,22mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,400" (10,16mm)