SR301E105ZARTR1
DigiKeys varenummer
SR301E105ZARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR301E105ZARTR1
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF -20%, +80% 100V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,150" B (7,62mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
-20%, +80%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)