SR301C684MARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
TDK
Murata Electronics
På lager: 262
Murata Electronics
0.68 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR301C684MARTR1
DigiKeys varenummer
SR301C684MARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR301C684MARTR1
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,150" B (7,62mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)