SR291C222KART kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 815
På lager: 269
Opgradering
Opgradering
Similar
KEMET
TDK
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR291C222KART
DigiKeys varenummer
SR291C222KART-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR291C222KART
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)