SR217C102KARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 982
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 41
Murata Electronics
På lager: 6
Murata Electronics
På lager: 1.766
1000 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR217C102KARTR1
DigiKeys varenummer
SR217C102KARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR217C102KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)